Türkçe English

Zerrin Özer Sevenleriyle Buluştu!

Türk Pop Müziği’nin güçlü seslerinden Zerrin Özer , geçtiğimiz Cumartesi akşamı uzun bir aradan sonra sevenleriyle buluştu. Konser ile dinleyicileriyle hasret gideren Zerrin Özer, konser serisini de bu özel gece ile  başlatmış oldu.

SENİ SEVİYORUM DEMEYİ İHMAL ETMEYİN!

Konserde kendisini yalnız bırakmayan sevenlerine teşekkür ederek başlayan Zerrin Özer “Sizi çok seviyorum. Sevgi çok kıymetlidir. Küslüğe, tartışmaya hiç gerek yok. Ne zaman istiyorsanız “seni seviyorum” deyin sevdiğinize.Ben öyle yapıyorum. Ömür kısa.” dedi.

ZERRİN ÖZER’DEN VEFA ÖRNEĞİ!
Kendisine her zaman büyük destek veren Orhan Gencebay’ı ve “tanımadan çok sevmiştim” dediği Azer Bülbül’ü anmayı ihmal etmeyen efsane isim, sahnede gözyaşlarına hakim olamadı.
Azer Bülbül’ün bir şarkısını da söyleyen Zerrin Özer “ Bizim ülkemizde sanatçılar öldükten sonra daha kıymetli oluyor. Buna çok üzülüyorum.” dedi.
Zerrin Özer, benim için önemliler dediği Cem Karaca,Cahit Berkay, Aysel Gürel  gibi ustaların da şarkılarını seslendirdi.
 

YILDIZ TİLBE SÜRPRİZİ!
Konserin en büyük sürprizi ise Yıldız Tilbe oldu. Zerrin Özer’i yalnız bırakmayan Tilbe, konserin sonunda sahneye çıkarak dans etti.
Yıldız Tilbe’den övgü dolu sözlerle bahseden Özer,  “Biricik dostum” dediği Tilbe’nin kalemine ve sanatına aşık olduğunu belirtti.
Konser alanını dolduran hayranlarının tezahüratları karşısında  gece boyunca duygu dolu anlar yaşayan Zerrin Özer önümüzdeki günlerde Ankara, İzmir, Bursa ve  Samsun  başta olmak olmak üzere renkli bir turneye çıkmaya hazırlanıyor.
Copyright © 2015 Radyo ŞAHİN Bir ŞAHİN MEDYA GRUBU Kuruluşudur.
Tüm Hakları Saklıdır.