Türkçe English

Bahadır Tatlıöz'den Beklenen Albüm: 'Su Yolunu Bulur'

Son teklisi ‘Takvim’ ile büyük bir başarı yakalayan ve listeleri alt üst eden yetenekli müzisyen Bahadır Tatlıöz, merakla beklenen ‘Su Yolunu Bulur’ ismini verdiği albümünü dinleyicilerin beğenisine sundu. 

 

Projenin tüm detayları ile özel olarak ilgilenen Bahadır Tatlıöz, 7 yepyeni şarkının yanı sıra ‘Su Yolunu Bulur’ şarkısının Suat Ateşdağlı imzalı remixi, ‘Bedende Ruh Yokken’ şarkısının Hakan Akkuş versiyonu ve ‘İçimi Yakan Dilber’ şarkısının piyano versiyonun yer aldığı yeni albümünün heyecanını yaşıyor. 

 

 

Albümün ismi ile aynı ismi taşıyan, söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan ‘Su Yolunu Bulur’ şarkısının video klibinin yönetmenliğini de üstlenen Bahadır Tatlıöz, klip çekimi için Batman'da bulunan Hasankeyf'e giderek üç günde çekimlerini tamamladı. 

 

Sanatçının başlıca amacı tarihimizin önemli parçalarından biri olan ve yakın tarihte baraj suları altında kalacak olan Hasankeyf'i gelecek nesillere taşımak ve hafızalarda canlı tutmak oldu. Bu doğrultuda Batman Belediyesi ve halkının sonsuz desteği ile çekimler gerçekleştirildi. ‘Su Yolunu Bulur’ albümü sanatçı için ayrı bir hassasiyet ve önem taşımakta.

 

 

Albüm fotoğraflarını Atakan Coşkun çekerken, projenin styling'ini Cihan Gozel üstlendi. Albümün mix&masteringlerinde; 2 şarkıda Cüneyt Yamaner, 2 şarkıda Emre Kıral, 3 şarkıda Özgür Yurtoğlu ve diğer 3 şarkıda Bahadır Tatlıöz imzası var. 

 

Bahadır Tatlıöz'ün yeni albümü ‘Su Yolunu Bulur’ ve çıkış şarkısının klibi DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında yerini aldı.  

 

 

 

 
Copyright © 2015 Radyo ŞAHİN Bir ŞAHİN MEDYA GRUBU Kuruluşudur.
Tüm Hakları Saklıdır.