Türkçe English

Elif Kaya Yepyeni Şarkısı 'Deliye Dön Gel'

Yayınladığı şarkılarla büyük beğeni toplayan Elif Kaya, ilk defa kendi yazdığı yeni şarkısını paylaşmanın heyecanını yaşıyor. Elif Kaya’nın güçlü melodisi ile içten duygularını taşıyan ‘Deliye Dön Gel’ şarkısı; güncel soundu ile dikkat çekiyor.

 

Şarkının düzenlemesini ve prodüktörlüğünü dahi müzik adamı olarak anılan Genco Arı yaptı. ‘Deliye Dön Gel’in genelindeki zarif yapıyı kaybetmeden, davul ve bas soundu ile bütünlüğü korunan şarkı, düzenlemenin yalın ama iddialı yapısıyla, dünya standartlarında bir işin ortaya çıkmasını sağladı.

 

 

Kırılmış bir kalbin iç hesaplaşmasının anlatıldığı şarkı, yaşanmış bir hikayeyi anlatıyor. Elif Kaya bundan sonra kendi yazdığı şarkılarla artık besteciliğinin yolunu çizmeye başlıyor.

 

 

Poll Production etiketiyle tüm dijital platformlarda yayına giren şarkı yılın en kuvvetli slowlarından biri olmaya aday!

 

‘Deliye Dön Gel’ şarkısının video klip yönetmenliğini sanatçının kendisi yaparken,  görüntü yönetmenliğini; ‘Ayla’, ‘Arif 216’nın görüntü yönetmeni, Robie Williams ‘Feel’, Nick Cave gibi yabancı artistlerin klip yönetmeni, dünyaca ünlü isim Jean Paul Seresin üstlendi.

 

Riva’da çekilen video klip, masalsı atmosferi ve sinematografik görüntüleri ile şarkının görsel gücünü de gözler önüne seriyor.

 

Hayatında doğanın büyük yer kapladığını söyleyen Elif Kaya, şarkısını ‘Ağaç kadar doğal ve saf’ olarak nitelendiriyor. ‘Ağaç benim dostum, koruyucum.. Sarılıp konuşmayı, gölgesinde yaşamayı severim. Yol arkadaşım’ diyen Elif Kaya, İstanbul’un farklı semtlerinde kendine ait ağaçlarının olduğunu, tabiatın sonsuz iyileştirme gücüne hayran olduğunu dile getirdi.  

 

 
Copyright © 2015 Radyo ŞAHİN Bir ŞAHİN MEDYA GRUBU Kuruluşudur.
Tüm Hakları Saklıdır.