Türkçe English

İpek Demir 'Unutuverdim' İsimli Teklisi ile Çok İddialı

İpek Demir, bu yazın en iddialı çalışmalarından biri olmaya aday teklisi ‘Unutuverdim’ e Hasan Kuyucu yönetmenliğinde klip çekti. Ümraniye platolarında gerçekleşen çekimler 22  saat sürdü.

 

İpek Demir, bir süre önce müzikal partneri Mert Demir ile birlikte YouTube’da paylaştıkları ‘Unutuverdim’ çalışmasıyla kısa zamanda 25 Milyon gibi önemli bir izlenme sayısına ulaşmış ve büyük beğeni toplamıştı. Su gibi berrak, güçlü sesi ve yorumuyla müzikseverlerden tam not alan İpek Demir, yapımcılığını Paradise Production Esat Kaba'nın üstlendiği proje ile kliplendirerek DMC etiketiyle yayınladı. Sözleri Ayşe Birgül Yılmaz’a, bestesi Özkan Turgay’a ait olan şarkı, Alper Atakan Aranjesiyle dinleyenlerin beğenisine sunuldu.

 

 

Çocukluğundan beri söz ve besteler yapan İpek Demir, kendi eserlerinin yanında farklı dillerde ve farklı müzik türlerindeki başarılı yorumuyla da dinleyenlerden tam not alıyor. Çok titiz ve özenli bir süreçten geçen ‘Unutuverdim’ DMC etiketiyle tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda yerini aldı.

 

  

 
Copyright © 2015 Radyo ŞAHİN Bir ŞAHİN MEDYA GRUBU Kuruluşudur.
Tüm Hakları Saklıdır.